Życie w stolicy Dolnego Śląska

Ceny za mieszkania wciąż spadają. Cóż, taki jest efekt kryzysu. Jak widać, na kryzysie gospodarczym ktoś może nieźle skorzystać. Zatem jeśli masz wystarczające zasoby gotówki (ponieważ o otrzymanie kredytu obecnie coraz ciężej) i chcesz posiadać własne cztery kąty, rekomendujemy ci niedrogie mieszkania we Wrocławiu.

Czemu warto osiedlić się we Wrocławiu? Oto parę zalet:

Stolica Dolnego Śląska to zamożna metropolia, która słynie z ciągłego rozwoju. Swoje biurowce posiadują tu renomowane marki. To świetna lokalizacja do rozpoczęcia przedsiębiorstwa.

Wrocław to miasto, które nie śpi. Każdy turysta bez wątpienia zauważy, że znajduje się tu masa pubów i innych rozrywkowych przybytków. Bawiących się wrocławian można widzieć na ulicach nawet we wczesnych godzinach rannych. Wrocław deklasuje w tej konkurencji Warszawę.

Wrocław jest ośrodkiem miejskim, w którym ma miejsce dużo wydarzeń kulturalnych. Trzeba wymienić tu chociażby Wratislavia Cantans oraz Przegląd przeglądy techniczne budynków Piosenki Aktorskiej. We Wrocławiu działają liczne teatry.

We Wrocławiu każdy fan zabytków otrzyma wiele atrakcji. Turystów zachwyca elegancko odnowiony Rynek, na którym zawsze są jakieś imprezy. Wspomnieniem średniowiecza jest także urokliwy Ostrów Tumski. Tam jest zlokalizowany sławny most zakochanych, na którym pary umieszczają kłódeczki ze swoimi inicjałami.

A jakie są mankamenty mieszkania we Wrocławiu?

Korki. Niestety, Wrocław jest codziennie silnie zakorkowany. Transport publiczny jest przekleństwem wrocławian. Pojazdy zawsze się spóźniają, często jest w nich wielu ludzi. Kulawe zarządzanie metropolią – przykładem są znaczne zadłużanie budżetu oraz kłopoty ze stadionem. Nietrudno zauważyć, że plusów jest znacznie więcej. Z tego powodu już teraz wklep do Google hasło „deweloper Wrocław” i spraw sobie swoje mieszkanie w stolicy Dolnego Śląska!


Wyświetl większą mapę
Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmailby feather