Tag: wystrój

Fototapety idealne na ścianę

Wybór odpowiedniej fototapety na ścianę nie bywa zazwyczaj rzeczą banalną. Fototapety dla dzieci () powinny być o wiele bardziej intrygujące od nużących wzorów tapet, czerpiących ze sztuki z poprzedniego wieku. Dlatego też trafionym pomysłem przed wybraniem się na zakupy będzie zapoznanie się z aktualnymi trendami. Fototapety są w stanie bowiem nadzwyczaj pomóc w ozdobieniu dużej ilości wnętrz, przykładowo pokoików dziecięcych. Aby jednak naprawdę dobrze wybrać najlepszych fototapet tego typu najlepiej zapoznać się bliżej z samym zagadnieniem.

Read More

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmailby feather

Detale są naprawdę bardzo istotne

Mogłoby się wydawać, iż bliscy idący do pokoju nie zwracają uwagi na drzwi przez które wchodzą, lub iż tak naprawdę aż tak mocno nie uważają na kolorach ścian. Prawda jednak jest taka, że urządzając dom liczy się tak naprawdę każdy element, bo to właśnie on ma okazję sprawić, że całość będzie się ukazywała świetnie, albo że coś będzie powodowało takie poczucie, jakby było zupełnie nie na własnym miejscu.

Read More

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmailby feather

Szklane budownictwo

Aktualnie w Kalifornii budowana jest nowiutka siedziba światowego giganta technologicznego, marki Apple. Została wykreowana na papierze przy dużym udziale nieżyjącego już mentora firmy, genialnego Steve Jobsa. Projekt olbrzymiego kompleksu odzwierciedla zamiłowanie błyskotliwego szefa Apple do pewnego niezwykłego surowca. Budynek będzie miał wszystkie ściany szklane.

Read More

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmailby feather