Tag: wnętrza

Zadbaj o solidne drzwi w swoim mieszkaniu

Bardzo łatwo możemy wymienić wiele rozmaitych czynników które w ogromnym wręcz stopniu wpływają na to, czy nasz dom będzie takim miejscem, w którym będziemy mogli mieszkać z pełną przyjemnością. Jeśli tylko pragniemy zatem cieszyć się w życiu codziennym rzeczywiście zadowalającym poziomem wygody, to obowiązkowo musimy zadbać o wszystkie z nich z jak najwyższą uwagą.

Read More

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmailby feather

Szklane budownictwo

Aktualnie w Kalifornii budowana jest nowiutka siedziba światowego giganta technologicznego, marki Apple. Została wykreowana na papierze przy dużym udziale nieżyjącego już mentora firmy, genialnego Steve Jobsa. Projekt olbrzymiego kompleksu odzwierciedla zamiłowanie błyskotliwego szefa Apple do pewnego niezwykłego surowca. Budynek będzie miał wszystkie ściany szklane.

Read More

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmailby feather

Artdesign, inaczej na czym polega funkcja architekta

Artdesign absorbuje się projektowaniem architektury wnętrz jak również szeroko docenionego designu. Artdesign tworzy na ogół zespół – wszyscy pracownicy są projektantami wnętrz, a im większa rozpiętość zespołu, tym odpowiedniej dla danego studia, bo podejmując debatę nad koncepcyjnym rozwiązaniem przestrzeni wnętrza, dochodzi się do wspólnych wniosków, wzbogacając propozycję o indywidualne pojęcie na jego poszczególne pierwiastki, nie zatracając przy tym jego spójności.

Read More

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmailby feather