Tag: właściciel

właściciel

System kosztorysu gorąca – a więc, w jaki sposób podzielić koszty grzania?

W jaki sposób rozdzielane bywają ceny ogrzewania dostarczane do budowli wielorodzinnych? Nie wiesz? Przeczytaj nasz artykuł!
Rozliczanie ciepła (w inny sposób jest możliwość je przezwać „opłatą za ciepełko”) – to nic innego jak obliczenie z dobrze naszym osobom znanych ciepłomierzy (ich fachowa nazewnictwo to jest układ pomiarowo-rozliczeniowy), które ukazują, jak dużo za konkretny okres „pobraliśmy” ciepła.

Read More

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmailby feather

Jak najlepiej zakupić mieszkanie na wtórnym rynku? O czym należy wiedzieć? O czym koniecznie pamiętać?

Z pewnością, kupno mieszkania na wtórnym rynku wiążę bardzo dużą ilością kwestii, a również potencjalnymi trudnościami. Może na przykład wystąpić takie ryzyko, że kupimy mieszkanie zadłużone lub z lokatorami. Należy wiedzieć jak tego uniknąć. Jak więc najlepiej kupić mieszkanie używane?

Read More

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmailby feather

Masz salę weselną? Musisz zadbać o alternatywne źródło prądu!

Sale na wesele to w współczesnych czasach naprawdę dobry sposób na biznes – jeżeli zdecydujesz się na jej otworzenie i będziesz oferować dobrą jakość za fajną cenę, wtedy oczywiście będziesz mieć wielu klientów – jednocześnie warto pamiętać, iż jest to biznes dość pewny, gdyż zwykle terminy na wesele rezerwuje się z mniej więcej jednorocznym wyprzedzeniem, zatem praktycznie przez cały czas będziesz miał niemalże pewne źródło zarobku.

Read More

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmailby feather

Powierzchnie na wynajem znajdujące się w Legnicy

Dzisiaj mnóstwo firm coraz częściej decyduje się na wynajem dla przykładu Sali konferencyjnej zamiast zapraszać kontrahentów do siedziby swojej firmy. Takie rozwiązanie ma bez wątpliwości mnóstwo zalet – przede wszystkim trzeba rozpocząć od tego, że mnóstwo firm dysponuje tylko niewielkimi biurami, a utrzymywanie dużej sali konferencyjnej w budynku przedsiębiorstwa najczęściej nie jest ekonomiczne.

Read More

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmailby feather