Tag: temperatura

temperatura

Jakim sposobem efektywnie powiększyć temperaturę w naszym domu?

Dużymi krokami zbliżyła się do nas zima. Każdy z nas dobrze wie, że to najzimniejsza pora roku. Małe temperatury nie są w większości wypadków dla nas dobre, bowiem to właśnie w tym czasie zapadamy na różne choroby, jakie związane są z nieprzystosowaniem naszego odzienia do panujących na zewnątrz okoliczności pogodowych. W związku z taką sytuacją rzeczy wykonujemy wszelkie wysiłki, aby w naszych domach temperatura mogła oscylować w przyzwoitych wartościach. W szeregu przypadków jest to trudne zadanie, ponieważ nasze okna oraz kratki wentylacyjne na nieszczęście doprowadzają zimne powietrze.

Read More

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmailby feather

Izolacja pianką będzie tania i wydajna

Izolacja pianką będzie opłacalna

Nie chcemy, by z naszego mieszkaniu uciekało ciepłe powietrze, tylko dlatego że posiadamy nieszczelne okna, lub ściany. Dlatego także coraz częściej wykorzystywana okazuje się być izolacja pianką, która daje nam świadomość, że wszystko będzie odpowiednio zamknięte, a calutki proces będzie przebiegał szybko i sprawnie.

Read More

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmailby feather

Odwierty pod pompy ciepła – a więc, parę słówek o montowaniu i zezwoleniach

Jak zamontować pompy ciepła? Czy bywają do tego potrzebne odwierty? Dlaczego niektóre Przedsiębiorstwa ich nie przeprowadzają? Co służy do zbierania energii z głębi gruntu, gdy już zostaje wykonany cały projekt odwiertów? To wszystko i jeszcze więcej znajdziesz bez problemiku wewnątrz naszego nowego artykułu!
Wbrew pozorom, zamontowanie pompy ciepła, bywa uzależnione od jej rodzaju.

Read More

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmailby feather