Kategoria: Nieruchomości

Jak kształtuje się rynek nieruchomości we Wrocławiu

Jednym z największych, a zarazem najpiękniejszych miast polskich jest Wrocław. Jego szczególny urok wypływa między innymi z tego, że położony jest nad brzegiem Odry. Przez Wrocław płynie ta właśnie rzeka i dużo jej dopływów, do Wrocławia należy również spora liczba wysp na tej rzece. W ten sposób w mieście jest ogromną liczbę mostów, co dodaje mu uroku. Wiele z nich to mosty zabytkowe, które wzbudzają podziw odwiedzających.

Read More

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmailby feather

Jakie są popularne metody finansowania kupna nieruchomości, jakie plusy będzie miał leasing mieszkań.

Pośród klientów najchętniej wybieraną formą finansowania zakupu mieszkań są kredyty. Posiadają one całkiem spore zalety, chociaż ostatnio ich dostępność trochę się zmniejszyła przez zaostrzenie kryteriów przyznawania. Tym sposobem można sfinansować zakup domu czy mieszkania w prawie pełnej wysokości transakcji, resztę należy dołożyć z własnych środków. W przypadku kredytów hipotecznych normą jest, że właścicielem mieszkania będzie osoba która taki kredyt bierze, a na hipotece jest wpisany bank.

Read More

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmailby feather

Jakie są wady i zalety deregulacji fachu zarządzającego nieruchomościami?

Biznes związany z nieruchomościami jest nad wyraz dochodowy. Posiadacz nieruchomości ma pewność, że jego środki płatnicze są dobrze ulokowane, ponieważ ta branża jest z punktu widzenia działań inwestycyjnych pewną inwestycją. Należy jednak mieć wiedzę, aby na nieruchomościach zarabiać. Oczywiście w Internecie jest nadzwyczaj dużo treści na ten temat.

Read More

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmailby feather