Kategoria: Jakie są koszty budowy?

Dodana przez APS01 (2018-11-15 13:32:02).

Budowlane ogrodzenia jako nieodłączny element na placu budowy

Gdy poruszamy się po mieście zauważamy place budowy, nowe budynki, remonty dróg. Prawdopodobnie nikt wśród nas nie zwraca uwagi na rusztowania czy bariery drogowe, tak mocno stanowią już element krajobrazu. Funkcjonują firmy specjalizujące się właśnie w produkowaniu takich elementów. Ich działanie jest bardzo ważne dla wszystkich firm budowlanych, gdyż nie są w stanie się bez nich obejść.

Read More

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmailby feather

Magazyny – ogromne budynki na obrzeżach miast

W magazynie przechowuje się towar przeznaczony, przykładowo, który ma trafić na sklepowe półki. Oczywiste jest, że muszą być one w dobry sposób chronione i przechowywane. W tym celu służą regały magazynowe. Dwustonne regały są najlepsze, ponieważ ułatwiają znalezienie asortymentu. Mogą one być nieruchome lub przejezdne. Jeśli wymaga tego towar i specyfika magazynu, bardzo przydatne są regały, które można przesuwać.

Read More

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmailby feather

Jak przebiega podział działki?

Podział nieruchomości jest jedną z elementarnych usług, oferowanych przez specjalistów, których podstawowym obszarem działalności jest geodezja. Jest to także jeden z najbardziej istotnych elementów gospodarki nieruchomościami. Głównym celem sporządzania projektów podziału gruntów jest skuteczne wykorzystanie potencjału danej nieruchomości, przy jednoczesnym zachowaniu zgodności prowadzonych działań z wymogami prawa budowlanego oraz Ustawy o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym.

Read More

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmailby feather