Kategoria: Jakie są koszty budowy?

Dodana przez APS01 (2018-11-15 13:32:02).

Budujemy swój wyśniony dom – wszystko co warto wiedzieć na ten temat.

Wielu ludzi marzy o własnym domu, i sporo z nich w pewnej chwili te pragnienia zaczyna realizować. W praktyce czasami znacznie drożej może wyjść kupienie niedużego mieszkanka w większej miejscowości, niż postawienie niewielkiego domu na peryferiach. Oczywiście wyprowadzka dwadzieścia kilometrów poza miasto będzie się wiązać z koniecznością dojazdów, lecz jednak jest się całkowicie niezależnym i ma się swój własny kawałek ziemi.

Read More

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmailby feather

Najlepsze drewno na schody

Schody są niezwykle ważnym elementem konstrukcji każdego wnętrza. Dzięki schodom można przejść na wyższy poziom lub na ganek, czy też zejść na dół. Istnieje bardzo dużo rodzajów schodów. Ich wybór zależny będzie od lokalizacji, w której się znajdują. Inaczej będą więc się prezentować schody wewnętrzne, a odmiennie zewnętrzne, gdyż jedne i drugie spełniają różne funkcje.

Read More

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmailby feather

Projekty domów – gdzie znaleźć atrakcyjną propozycję.

W obecnych czasach coraz więcej ludzi korzysta z pomocy zawodowców, którzy trudnią się projektowaniem oraz dekorowaniem mieszkań. Obecna paleta jest bardzo szeroka oraz różnorodna.
Dodatkowo, że na rynku jest coraz więcej firm, które w swojej ofercie mają projektowanie pomieszczeń, to mamy również dojście do wielu magazynów wnętrzarskich.

Read More

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmailby feather

Podejdź no do płota, czyli jakie ogrodzenie wybrać?

Pełne czy ażurowe? Z drewna czy metalowe? Delikatne? A może zdobione? Wybór ogrodzenia nie jest łatwy, ale równie ważny jak wybór projektu domu. Dobra rada – w tej kwestii pośpiech nie jest wskazany, w związku z powyższym dobrze jest poświęcić trochę czasu na to zadanie, aby kolejne lata patrzeć z satysfakcją na swój wybór.

Read More

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmailby feather

Przerobienie budynku gospodarczego na budynek mieszkalny. W jaki sposób tego dokonać?

Po co budować od podstaw budynek, gdy możliwe jest przerobienie obiektu już postawionego i stojącego odłogiem? Tego rodzaju obiektem do przerobienia może być choćby budynek typowo gospodarczy. Trzeba jednak przyznać, że tego rodzaju konstrukcja do użytku gospodarczego raczej nie kojarzy się z warunkami mieszkalnymi. Co więcej, stodoła powstawała zapewne zupełnie bez planu, że pewnego dnia ktokolwiek ma tam zamieszkać. Czy więc tego rodzaju rozwiązanie jest jakkolwiek prawdopodobne? I czy będzie bezpieczne?

Read More

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmailby feather