Kategoria: Architektura

Uwielbiamy wielkie miasta!

Wielu z nas nie potrafi wyobrazić sobie życia w wielkim mieście. Nie tak dawno temu ci wszyscy, którzy odnosili w życiu duże sukcesy i potrafili sobie pozwolić na wzniesienie upatrzonego domku, tłumnie opuszczali metropolie i osiedlali się w miejscach otoczonych przez przyrodę. To właśnie wśród szumu drzew i ćwierkotania ptaszków są w stanie w końcu odetchnąć pełną piersią oraz odprężyć się po trudach codziennej rzeczywistości.

Read More

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmailby feather

Projekty domów energooszczędnych – projekty, które cieszą się bardzo dużą sławą i którymi trudni się coraz większa liczba biur projektowych.

Jednostki zasadniczo od zawsze posiadali różnorakie marzenia. Marzenia te oczywiście przemieniały się wraz z czasami a także okolicznościami, w jakich ludzie ci się mieścili. Po dziś dzień marzenia towarzyszą jednostkom i w pewnym sensie wyznaczają kierunek ich życiu tak, by mogli oni dążyć do ich urzeczywistnienia.

Read More

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmailby feather

Projektowanie mieszkań musi rozpocząć się od podjęcia decyzji jaki ma być budynek

Decydując się na kupno działki oraz budowę domu dobrze jest zastanowić się jaki styl najbardziej nam się podoba i jak pragniemy, żeby wyglądało nasze własne M. W tej sprawie nie powinno się ślepo śpieszyć za trendami, albowiem one ekspresowo mijają, a raz postawiony dom będzie nam służył najprawdopodobniej do końca egzystowania.

Read More

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmailby feather