Kategoria: Architektura

Styl śródziemnomorski – czy na pewno każdemu podpasuje?

Gdy chcemy zatrzymać w domu trochę wakacyjnego ciepła i pamiętnych chwil, warto rozważyć nad zaaranżowaniem go w stylu śródziemnomorskim. Zatrzyma on wakacje na zawsze w naszych sercach!
Styl śródziemnomorski stanowi połączenie stylu rustykalnego i romantycznego z naturalnością. Ma on przywodzić na myśl letnie momenty spędzone w nadmorskich kurortach.

Read More

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmailby feather

Konstrukcje stalowe – fundament dzisiejszego budownictwa

Popyt na nowe ”cztery kąty” ale także na te z rynku wtórnego nie maleje od lat w Polsce. Ponadto, w dużych miejscowościach naszego państwa jesteśmy w stanie zaobserwować wzrastającą liczbę projektów budowlanych – od mieszkań w dużych blokach, aż po kameralne domki w zabudowie szeregowej. Klienci stają się coraz bardziej świadomi i mający swoje wymagania, dlatego firmy zajmujące się budową i sprzedażą są zmuszone używać możliwie najlepszych jakościowo materiałów do tworzenia budynków.

Read More

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmailby feather

Jeżeli zamierzasz zbudować domek, musisz wybrać i zakupić właściwy plan

Bez wątpienia każda osoba zgodzi się z tym, że nie ma to jak własny dom. Większość ludzi właśnie do tego dąży: do zbudowania swojego domku lub do kupienia mieszkanka bądź innego lokum. Własne mieszkanie daje swobodę spędzania czasu, zezwala projektować wnętrza według swoich preferencji i daje poczucie bezpieczeństwa. Jeżeli jedynie warunki finansowe na to pozwalają, najlepiej zdecydować się na zbudowanie domu. Read More
Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmailby feather

Projekty domów energooszczędnych – projekty, które cieszą się bardzo dużą sławą i którymi trudni się coraz większa liczba biur projektowych.

Jednostki zasadniczo od zawsze posiadali różnorakie marzenia. Marzenia te oczywiście przemieniały się wraz z czasami a także okolicznościami, w jakich ludzie ci się mieścili. Po dziś dzień marzenia towarzyszą jednostkom i w pewnym sensie wyznaczają kierunek ich życiu tak, by mogli oni dążyć do ich urzeczywistnienia.

Read More

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmailby feather