Kategoria: Architektura

Projektowanie mieszkań musi rozpocząć się od podjęcia decyzji jaki ma być budynek

Decydując się na kupno działki oraz budowę domu dobrze jest zastanowić się jaki styl najbardziej nam się podoba i jak pragniemy, żeby wyglądało nasze własne M. W tej sprawie nie powinno się ślepo śpieszyć za trendami, albowiem one ekspresowo mijają, a raz postawiony dom będzie nam służył najprawdopodobniej do końca egzystowania.

Read More

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmailby feather

Jak wyposażyć małe wnętrze, żeby prezentowało się faktycznie dobrze? O jakiego typu zasadach pamiętać?

przestrzeń użytkowa lub mieszkalna stanowi zawsze pewne ograniczenie dla projektantów a także konstruktorów. Problemy pojawiają się wtedy, jak mamy do zaplanowania bardzo dużą powierzchnię, w takiej sytuacji bowiem brak jest pomysłów, a także budżetu, aby wprowadzić wszelkie planowane projekty i zaaranżować idealne wnętrze.

Read More

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmailby feather

Beton czy bruk na chodniku?

Spora część osób nie wyobraża sobie życia bez własnego domu. Nie są im obce nieustanne prace na posesji i bezustanna dbałość o otoczenie. Wiedzą, że, zadbany teren wokół domu to wizytówka każdego gospodarza, a zaplanowane skrupulatnie rozwiązania łączą wygodę i walory estetyczne.
Powierzchnia wokół domu wyłożona kostką brukową, czy dekoracyjnym betonem, upiększy każdą, nawet teoretycznie szarą i nieatrakcyjną powierzchnię, posiadając przy tym wiele zalet praktycznych.

Read More

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmailby feather

Rok 2015 – czy to dobry moment do zainwestowania w kupno własnych czterech ścian?

Zakupienie swojego mieszkania to dzisiaj kategorycznie jedna z najistotniejszych decyzji, którą podejmuje w życiu normalny Polak. Ceny nieruchomości w kraju są na tyle wysokie, że koniecznością jest zaciągnięcie obciążającego kredytu hipotecznego, który później spłaca się przez znaczącą część życia, niekiedy nawet kilkadziesiąt lat. Czy w takim razie rok 2015 to odpowiedni moment, aby nabyć własne cztery ściany?

Read More

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmailby feather