Kategoria: Architektura

Planowanie budowy budynku – jakich fachowców poszukiwać?

Pragnąc zbudować dom, musimy być niezwykle przygotowanym, aby móc zrealizować to przedsięwzięcie, bowiem wymaga ono dużo poświęceń i wiedzy. Naturalnie mamy możliwość korzystania z usług fachowców, którzy oferują nam swoją pomoc i mają pojęcie co uczynić, aby budynek stanął na nogi. Szykując się do takiego zadania należy wszystko zaplanować dokładnie, tak by nie mógł pojawić się nawet najmniejszy błąd i, by uniknąć wszelkich kłopotów, które miałyby negatywny wpływ na całą budowę.

Read More

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmailby feather

Wybieranie gotowych projektów domów – jakie źródło najlepsze przed rozpoczęciem budowy

Biura projektowe oraz wydawcy budowlani często oferują katalogi z pełnymi planami domów oraz pozostałych budynków użytkowych. Można tego typu foldery zakupić w formie papierowej lub komputerowej, lub pomniejszoną liczbę projektów obejrzeć za darmo na stronach internetowych branżowych biur.
Tworzenie projektów, to zajęcie architektów.

Read More

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmailby feather

Wybuduj swój kąt ze swoich snów

W obecnych realiach, większość młodych rodzin pragnie żyć na swoim. Nawet jeśli rodzice nasi, bądź naszej żony posiadają ogromny dom, my preferujemy mieszkać w pojedynkę, ceniąc sobie własną prywatność. Jednak czasy nie są zbytnio łatwe, czasem trudno jest dostać pożyczkę, gdyż wymagania banków z roku na rok się zwiększają. Z tego powodu dobrze jest odkładać gotówkę na wkład własny, aby móc spełnić swoje marzenia. Jednak nikt nie powiedział, że trzeba kupować mieszkanie, wspaniałą opcją jest także wzniesienie swojego własnego domu.

Read More

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmailby feather