Tag: program

program

Podsumowanie rynku Krakowskich nieruchomości w 2013

Rynek obrotu nieruchomościami wciąż zmienia się i walczy o klientów, a w szczególności gałąź nowopowstających inwestycji. Wraz z nowym rokiem aktywowano kolejny po Rodzinie na Swoim program pomocy dla małżeństw, które planują kupno pierwszego lokum na własność – Mieszkanie Dla Młodych. Czy nieruchomości spełniające jego normy znajdą się na rynku krakowskich nieruchomości?

Read More

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmailby feather

Doświadczona wycena dowolnej posiadłości – domu, mieszkania bądź firmy

Jeśli jesteśmy zainteresowani zakupem jakiejś posiadłości, na przykład domu, mieszkania bądź lokalu biurowego, to na pewno intryguje nas jego wartość rynkowa. Wycena nieruchomości może zostać zrobiona przez profesjonalistę i fachowca, który posiada w tej dziedzinie doświadczenie i wyśmienite uprawnienia. Decydując się na skorzystanie z usług takiego zawodowca, bezsprzecznie będziemy mogli liczyć na doświadczoną oraz gruntowną wycenę nieruchomości.

Read More

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmailby feather

Nowoczesne maszyny

Technika to gałąź nauki, która błyskawicznie się rozwija. Pojawiające się wynalazki pozwalają na tworzenie maszyn, które do tej pory były nie do pomyślenia. Dzięki temu wiele przedsiębiorstw ma możliwość rozwinięcia się.
Czasem dobrze się zastanowić, jak małe zmiany wywierają wpływ na wielkie sprawy.

Read More

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmailby feather