Tag: ogrzewanie

ogrzewanie

Wybór ogrzewania

Ogrzewanie jest zdecydowanie ważna sprawą. Dobrze je zaplanować już w czasie projektu domu. Warto tak je przemyśleć, by opłaty po zimie nie przyczyniły się do ataku serca. Zdecydujmy się na rodzaj ogrzewania i kaloryferów. Montaż centralnego ogrzewania w domu nie jest wcale prostą sprawą.

Read More

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmailby feather

Kiedy pragniemy mieć podłogę z drewnianych desek…

Jaki typ desek wybrać na podłogę? Lepsze będą deski lite czy warstwowe? Jeżeli chcesz mieć przepiękną podłogę z drewna, która będzie służyć przez wiele lat, nie tracąc na estetyce i jakości, zapoznaj się z poniższymi wskazówkami.
Jeżeli marzy Ci się luksusowa, przytulna oraz wytrzymała podłoga z drewna powinieneś wiedzieć czym wyróżniają się poszczególne typy desek sprzedawanych przez producentów podłóg.

Read More

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmailby feather

Gruntowe pompy ciepła – ekologiczne, innowacyjne i efektywne narzędzie do ocieplenia swojego domu.

Wybór ogrzewania domu nie zalicza się do łatwych zadań. Każdy, kto buduje dom namyśla się, jaki rodzaj ocieplania wykorzystać, by było efektywne i całkiem tanie. Wybór na rynku jest ogromny i na pewno każdy wybierze coś dla siebie i swojego domu. Aczkolwiek, by to zrobić trzeba dobrze się namyślić, przejrzeć różnorodne możliwości i wybrać tą odpowiednią dla własnego domu.

Read More

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmailby feather

Czemu należy rzetelnie ocieplać domy

Niezbędny element każdego energooszczędnego mieszkania to trwałe ocieplenie. Do ocieplania surowych ścian nowych budynków stosuje się różne metody. Profesjonalnie ocieplony dom to duże oszczędności, zwłaszcza w trakcie mroźnej zimy. Prawidłowy proces ocieplania ścian należy wykonać fachowo etap po etapie. Przeważnie w tym celu dobrze jest zatrudnić fachową firmę budowlaną. Czasami ma miejsce, że właściciele domów próbują samodzielnie wykonać całką pracę, jednakże nie posiadają odpowiedniej wiedzy.

Read More

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmailby feather