Tag: Nieruchomości

Rok 2015 – czy to dobry moment do zainwestowania w kupno własnych czterech ścian?

Zakupienie swojego mieszkania to dzisiaj kategorycznie jedna z najistotniejszych decyzji, którą podejmuje w życiu normalny Polak. Ceny nieruchomości w kraju są na tyle wysokie, że koniecznością jest zaciągnięcie obciążającego kredytu hipotecznego, który później spłaca się przez znaczącą część życia, niekiedy nawet kilkadziesiąt lat. Czy w takim razie rok 2015 to odpowiedni moment, aby nabyć własne cztery ściany?

Read More

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmailby feather

Wyprowadź się nad Bałtyk

Czy zastanawialiście się kiedyś nad przeniesieniem się nad morze? Trójmiasto jest świetną lokalizacją, jeśli pragniemy zamieszkać blisko morza, przy tym rozbudowując swoją karierę w jednej z najszybciej rozwijających się okolic w Polsce to idealny wybór. Oczywiście, ceny lokali są dość spore, lecz do wyboru jest ich tak wiele, że możemy wyszukać coś na naszą kieszeń. Kiedy idzie o mieszkania Gdańsk ma ich w ofercie całe mnóstwo, tak nowych jak i z rynku wtórnego.

Read More

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmailby feather

Kiedy możemy skorzystać z oferty rzeczoznawcy majątkowego?

Zdarza się, że po naszych rodzicach, dziadkach lub krewnych uzyskaliśmy w spadku jakieś przedmioty, rzeczy, na przykład stare meble, biżuterię, obrazy czy nawet samochód. W takim wypadku z określeniem ich przynajmniej przybliżonej ceny nie powinno być problemów. Niemniej taka kłopot może uwidocznić się w sytuacji, kiedy naszą własnością stanie się mieszkanie, lokal bądź działka. Sami raczej nie będziemy w stanie kompetentnie oszacować ich rynkowej wartości. Nie będziemy w stanie oszacować prawdziwej wyceny naszej nieruchomości.

Read More

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmailby feather

We Wrocławiu pojawiło się gro firm świadczących biegłe administrowanie nieruchomościami

W wszelkim mieście, które prężnie się rozwija nowopowstałe osiedla żądają od założycieli dobrego zarządzania i prędkiego rozmieszczenia tych mieszkań nadchodzącym lokatorom. Jedynie dzięki temu da się rozmawiać o wyraźnym zysku, jaki wynika z prawidłowego wyprzedawania posiadłości komercyjnych. Mnóstwo jednostek specjalizuje się w nadzorowaniu nieruchomościami, przez co jest to branża bardzo dobrze rozwijająca się i umożliwiająca dużo ciekawych okazji.

Read More

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmailby feather

Budujemy się w zachodniopomorskim

Do naszego kraju dowlókł się kryzys ekonomiczny, wszelkie wyniki gospodarcze maleją. To nie oznacza jednak, że powinno się zastopować wszystkie przedsięwzięcia gospodarcze – zawsze wszakże da się wykreować interes, który odniesie sukces nawet w złych warunkach. Powinno się rzecz jasna przed wystartowaniem przedsiębiorstwa dobrze się zastanowić, znaleźć mankamenty i plusy.

Read More

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmailby feather

Nadmorskie apartamenty

Czy zastanawialiście się kiedyś nad przeprowadzką nad morze? Trójmiasto może być świetną lokalizacją, jeśli marzymy by mieszkać niedaleko morza, przy tym rozwijając swoją karierę w jednej z najszybciej rozbudowujących się miejsc w naszym kraju to idealny wybór. Owszem, ceny lokali są raczej wysokie, lecz do wyboru jest ich tak wiele, że możemy znaleźć coś na naszą kieszeń. Gdy idzie o nowe mieszkania Gdańsk ma ich w ofercie całe mnóstwo, zarówno nowych jak i z rynku wtórnego.

Read More

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmailby feather