Tag: Nieruchomości

Mieszkania na sprzedaż w naszych miastach

Jeśli chodzi o mieszkania to są one dobrą inwestycją. Sporo osób wybiera kosztowną złotą biżuterię, bo wie, że to też swoistego rodzaju inwestycja, która na sto procent się opłaci. Te osoby, które mają więcej pieniędzy inwestują w jakieś nieruchomości. Mieszkanie da się często kupić w niskiej cenie, później można je wynajmować, a później, kiedy ceny będą wyższe można mieszkanie sprzedać. Sprzedaż mieszkań to genialny biznes. Musimy jednak mieć głowę na karku. Nie każdy będzie świetnym deweloperem, ale wiele osób może być świetnym agentem do spraw nieruchomości.

Read More

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmailby feather

Jak przebiega podział działki?

Podział nieruchomości jest jedną z elementarnych usług, oferowanych przez specjalistów, których podstawowym obszarem działalności jest geodezja. Jest to także jeden z najbardziej istotnych elementów gospodarki nieruchomościami. Głównym celem sporządzania projektów podziału gruntów jest skuteczne wykorzystanie potencjału danej nieruchomości, przy jednoczesnym zachowaniu zgodności prowadzonych działań z wymogami prawa budowlanego oraz Ustawy o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym.

Read More

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmailby feather

Poszukujemy wygodnego i niedrogiego mieszkania nad morzem

Każdy z nas może marzyć o tym, by w końcu stać się właścicielem jednego z mieszkań. Nierzadko nasze plany są wyraźnie sprecyzowane i wiemy, że np. okolice nad morzem zdecydowanie najbardziej trafiają w nasz gust. Nie dziwi to, bowiem zachwycające widoki nad naszym polskim morzem niejednego wprawiają w zachwyt.

Read More

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmailby feather

Czy aby nadal polecane jest inwestować w grunty i nieruchomości?

Jakoś w 2007 roku zaczęły się na tym świecie poważne problemy w nieruchomościach. Czyli mieszkańcy Stanów Zjednoczonych czy Irlandii nagle zaczęli grupowo miewać bardzo duże kłopoty ze spłatą własnych kredytów. Poza tym, wszelkie nieruchomości w znacznym stopniu staniały, a przecież trzeba było i tak zapłacić dla banku całą kwotę.

Read More

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmailby feather