Tag: mieszkanie

Drzwi zewnętrzne do domów i mieszkań

Gdy kończymy czy to budowę domualbo jakiegoś budynku pod lokale usługowe, zdajemy sobie sprawę z tego, że zaraz przyjdzie czas, by osadzić drzwi. Nie jest to banalna sprawa, bo ludzie potrafią miewać zaskakujące pomysły nawet jeśli chodzi po prostu o drzwi. Okazuje się, że na przykład jakieś drzwi wymiarowo i jeśli chodzi o bezpieczeństwo okażą się idealne do któregoś domu, ale konkretnej osobie nie do końca pasuje odcień, a skoro brak tego konkretnego odcienia, to drzwi nie kupić.

Read More

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmailby feather

W jaki sposób podejść do kwestii urządzania mieszkania? Jak się do tego przygotować, by wszystko poszło sprawnie?

O których rzeczach z pewnością musimy pamiętać, gdy urządzamy nasze lokum? Oczywiście dobrze jest mieć plan, który będzie tą naszą działalność aranżacyjną prowadził w dobrym, konsekwentnym jak i logicznym kierunku. To niesamowicie ważne, bo bez tego do naszego działania wkradnie się chaos, a efekty tego okażą się marne.

Read More

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmailby feather

Własne M – kupić od dewelopera czy z drugiej ręki?

Własne mieszkanie to marzenie każdego z nas. Jednak nie wszyscy zdołamy je wprowadzić w życie. Na ogół na przeszkodzie stoją pieniądze, a w istocie ich niedobór. Niewiele osób stać na nabycie czterech kątów za gotówkę, a o zdolność kredytową także nie jest łatwo. Jeżeli już jednak mamy to szczęście i możemy sobie pozwolić na nabycie mieszkania zostaje jeszcze jedna kluczowa kwestia – wybór odpowiedniego dewelopera.

Read More

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmailby feather