Tag: mieszkania

Jak wygląda rynek mieszkaniowy w nad Wisłą? Czy warto korzystać z usług różnych pośredników nieruchomości?

Rynek mieszkaniowy ulega stałym zmianom. Nigdy nie dzieje się tak, iż coś na pewno będzie stałe i niezmienne. Tak jest właściwie ze wszystkim, więc czemu miałoby być odmiennie z mieszkaniami. W taki sposób więc powinniśmy wiedzieć, że jeżeli planujemy zakup lub sprzedaż mieszkania należy przygotować się na wiele prawidłowości, o jakich wcześniej nawet nie myśleliśmy. Jak to zrobimy możemy być pewni, że łatwiej sobie poradzimy na tym ciągle ulegającym zmianie rynku nieruchomości.

Read More

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmailby feather

Podsumowanie rynku Krakowskich nieruchomości w 2013

Rynek obrotu nieruchomościami wciąż zmienia się i walczy o klientów, a w szczególności gałąź nowopowstających inwestycji. Wraz z nowym rokiem aktywowano kolejny po Rodzinie na Swoim program pomocy dla małżeństw, które planują kupno pierwszego lokum na własność – Mieszkanie Dla Młodych. Czy nieruchomości spełniające jego normy znajdą się na rynku krakowskich nieruchomości?

Read More

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmailby feather

Plusy życia w wielkim mieście

Kupując mieszkanie w mieście możemy liczyć na wiele udogodnień, których nie zaznamy decydując się na mieszkanie w małej miejscowości. Duże miasto oferuje nam sporo atrakcji. Jeśli mieszkamy w mieście na pewno możemy liczyć na wiele rozrywek, z których mamy możliwość korzystać nie musząc za każdym razem przebywać długiej drogi w jednym kierunku.

Read More

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmailby feather

Wydaj pieniądze na swoje nowe cztery kąty

Od dawna wiadomo, że inwestycja w nieruchomości to jeden z lepszych możliwych biznesów. Dlatego tak istotne jest żeby znaleźć pieniądze na własne m4. Ale w dzisiejszych czasach bez kredytu ani rusz. Jeżeli chcemy mieć swoje cztery kąty to musimy się zadłużyć. Na szczęście deweloperzy tworzą różne mieszkania, bloki, gdzie ceny bywają rzeczywiście przystępne.

Read More

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmailby feather