Każda kobieta uwielbia spódnice, szczególnie jeśli podkreślają one ich cudną sylwetkę

Spódnice w paski powinny znajdować się w szafie niejednej kobiety, ponieważ wydają się być ponadczasowe.
Niektórzy twierdzą, że w spódnicach muszą chodzić tylko smukłe kobiety.

awaria

Autor: Reinhold Polska
To nieprawda. Dobrze dopasowana spódnica będzie podkreślać piękno niejednej kobiety. Po prostu musimy ją dopasować do sylwetki. I w tym miejscu trzeba zwrócić uwagę na kilka spraw. Pierwsza z nich dotyczy odwiecznego pytania – za czy przed kolano. Druga kwestia tyczy się tego, jak bardzo spódnica będzie obcisła. Materiał przylegający do bioder oraz ud będzie pasował jedynie smukłym oraz wysokim kobietom. Te, które posiadają szersze biodra, muszą po prostu stawiać na szersze kroje. Istotne są także wzory. Paskowa spódnica może być rewelacyjnym rozwiązaniem dla wielu pań. Paski mogą być przecież poziome i pionowo. I każda z tych opcji będzie pasowała innym paniom. Paski w poziomie poszerzają wizualnie w biodrach oraz udach. Powinny więc wybierać je kobiety o chłopięcej budowie ciała. Za to pionowe paski powinny znaleźć się w szafie każdej kobiety, która posiada szersze uda i ma ochotę to ukryć. Taki efekt będzie mocniejszy, jeżeli spódnica będzie miała wysoki stan.

Gdy poszukujesz precyzyjnych danych, nie wahaj się, tylko sprawdź pod tym linkiem (http://normbud.pl/). Odnajdziesz tam wszystkie potrzebne informacje.

Paski mogą posiadać oczywiście przeróżną szerokość oraz różne odcienie. Pastelowe zdają się być bardziej szykowne i na pewno idealnie sprawdzą się do biura.

Spódnice w paski o żywych kolorach będą świetnie nadawały się na wieczorne spotkania z koleżankami lub na wyjazdy na wczasy.
Spódnica w paski wydaje się być prawie tak ponadczasowa jak mała czarna. Zatem zawsze powinnyśmy mieć ją w swej szafie — najlepiej w dwóch lub trzech wersjach.
Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmailby feather