Tag: kafelki

kafelki

Sprzątanie po remoncie

Czyszczenie po remoncie każdego może doprowadzić do łez. Nie ważne, jak wielki robimy remont- wszystkie remontowe odpadki wprowadzają chaos. Folia na sprzętach i meblach wydaje się nie zdawać na nic, wręcz być całkowicie zbyteczna- po zakończeniu remontu szorować trzeba każdą rzecz. W jaki sposób chcemy to uprzątnąć? Od czego zacząć? Dobrze pomyśleć, czy porządki chcemy robić samodzielnie czy skorzystać z usług firmy.

Read More

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmailby feather

Budujemy swój wyśniony dom – wszystko co warto wiedzieć na ten temat.

Wielu ludzi marzy o własnym domu, i sporo z nich w pewnej chwili te pragnienia zaczyna realizować. W praktyce czasami znacznie drożej może wyjść kupienie niedużego mieszkanka w większej miejscowości, niż postawienie niewielkiego domu na peryferiach. Oczywiście wyprowadzka dwadzieścia kilometrów poza miasto będzie się wiązać z koniecznością dojazdów, lecz jednak jest się całkowicie niezależnym i ma się swój własny kawałek ziemi.

Read More

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmailby feather

Gdzie odnajdziesz potrzebne materiały budowlane?

Ani budowa domu ani renowacja nie odbędzie się bez określonych elementów. Są to równie znaczące czynniki co ludzie, którzy konkretne czynności mają wykonywać. I tak samo jak ludzie powinni być wykwalifikowanymi fachowcami, tak też akcesoria powinny być na wysokim poziomie. Przy budowie domu występują takie elementy, na jakich lepiej nie oszczędzać, szczególnie gdy są to elementy konstrukcyjne.

Read More

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmailby feather

Jak się przygotować do remontu łazienki, jak funkcjonalnie rozplanować wnętrze tego pomieszczenia.

Łazienka to jedno z trudniejszych i kosztowniejszych do wyremontowania domowe pomieszczenie, mimo że zajmuje najmniej powierzchni. Jednak jej kompletny remont będzie się wiązał z kilkoma dniami prac i wydatkami co najmniej kilkunastu tysięcy złotych. Sporą część wydatków będzie zajmowała robocizna, szczególnie jeśli na początku konieczne jest pozbycie się starej glazury, także same płytki kosztują okrągłą sumę. Do tego dojdzie położenie instalacji, zakup wanny, umywalki i WC, oraz wszystkich koniecznych akcesoriów.

Read More

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmailby feather