Jaki rodzaj klimatyzacji moglibyśmy zastosować w biurze?

Klimatyzator do biura to urządzenie, które jest przystosowane nie tylko do potrzeb ekonomicznych firmy, ale przede wszystkim aby zapewnić komfort wszystkim klientom i pracownikom.

klimatyzator biurowy

Autor: Marc Willmore
Źródło: http://www.flickr.com
budowa - marina

Autor: Grzegorz Latkowski
Źródło: http://www.flickr.com
Jest to jeden z najkorzystniej wpływających aspektów na efektywność pracy w okresie letnim. W zależności od wielkości danego biura, liczby znajdujących się w nim pomieszczeń, ich kształtu oraz typu, należy wybrać odpowiedniej mocy Urządzenia klimatyzacyjne kasetonowe, naścienne, kanałowe czy podsufitowe. Najpopularniejszy klimatyzator biurowy to sprzęt naścienny, instalowany w najbardziej dostosowanym miejscu na ścianie. Tak, aby był w stanie zapewniać komfort wszystkim pracownikom, a nie tylko jednej siedzącej pod klimatyzatorem osobie. Gdy zaczynamy namyślać się nad kwestią klimatyzacji w biurze, powinniśmy udzielić sobie odpowiedzi na parę pytań. Ważne jest to, jak dużo pomieszczeń chcemy klimatyzować, jakiego rodzaju jest rozmieszczenie pojedynczych miejsc, ile osób pracuje w pojedynczych pomieszczeniach, jakie urządzenia wydzielają ciepło oraz w którym miejscu moglibyśmy zamieścić klimatyzator.
obiekty
Podobnie jak w wypadku lokali, tak i w biurze, najczęściej wykorzystywane są klimatyzatory naścienne, choć we współczesnym budownictwie, które jest przeznaczone wyłącznie na biura, wykorzystuje się urządzenia kanałowe lub przypodłogowe. Klimatyzatory ścienne w zależności od mocy chłodniczej mogłyby posiadać wymiary od 80 do 100 cm szer., 2 cm wysokości i odstają od ściany na ok. 20 cm.

Czy komentarze z serwisu (https://outletplytki.pl/produkty/tania-mozaika,2,123898) pod tym wpisem Cię zaintrygowały? Może chciałbyś cokolwiek do nich dodać? Będzie to dla nas z pewnością bardzo ważne.

Klimatyzatory kasetonowe są przeznaczone do pomieszczeń, w których znajdują się sufity podwieszane.

Klimatyzacja kasetonowa to niezwykle duży komfort nawiewu i wysoka estetyka. Instalacja ukryta jest nad sufitem, a odkryty jest jedynie panel urządzenia, z którego płynie na nas chłodne powietrze.
Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmailby feather