Tag: inwestycje

inwestycje

Doskonała pora na zakup własnego M – przeglądnij ofertę na warszawskim Bemowie

Dzisiaj niestety niedużo osób może sobie pozwolić na zakup swojego mieszkania. Jeszcze kilkanaście lat temu nie było to tak niemożliwe jak dzisiaj. Ceny mieszkań nie były aż tak duże, a dużo osób było w stanie przez kilka lat odłożyć pieniądze na swoje wymarzone gniazdko. Jeżeli porównamy tamte czasy z obecnymi, okaże się, że bez wątpienia kiedyś o wiele łatwiej było kupić własne mieszkanie.

Read More

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmailby feather

Trzebnica – interesujące miasto znajdujące się na na Dolnym Śląsku

Jednym z miast znajdujących się na terenie Dolnego Śląska jest Trzebnica. To miasto o długiej historii – pierwsze pisemne wzmianki o nim datowane są na XII wiek. Pełne zabytkowych miejsc jest miastem przyjaznym zarówno dla turystów, jak też dla tych, którzy mieszkają tu na stałe. Trzebnica nie należy do miast, w których nic się nie dzieje. Władze miasta naprawdę dużo miejsca poświęcają zagadnieniom związanym z gospodarką mieszkaniową. Wciąż powstają nowe osiedla mieszkaniowe. Jedną z najświeższych tego typu inwestycji jest Bukowe osiedle.

Read More

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmailby feather

Rynek inwestycyjny w miastach

Deweloperów w Polsce jest pod dostatkiem. I chociaż nasze terytorium się nie zwiększą to oni ciągle znajdują nowe tereny do stawiania budynków. Co intrygujące znajdują miejsce nawet w zdaje się całkiem zagospodarowanym terenie. Stąd też w większych miejscowościach stale są prowadzone inwestycje mieszkaniowe we Wrocławiu. W stolicy województwa dolnośląskiego ciężko jest stwierdzić gdzie jeszcze da się postawić jakiś budynek.

Read More

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmailby feather