Tag: inwestycje

inwestycje

Kupno mieszkania- Żerniki oraz Psie Pole, jako rejony bardzo warte uwagi

Znalezienie właściwego mieszkania wcale nie jest taką prostą sprawą, tym bardziej, że dzisiejszy rynek nieruchomości zaskakuje nas nowymi ofertami. Zakup mieszkania niewątpliwie jest inwestycją na długie lata, a co za tym idzie wypada poświęcić trochę uwagi podczas szukania najpraktyczniejszej opcji. Jak dostrzeżono bardzo atrakcyjne mieszkania można znaleźć na Żernikach oraz na Psim Polu.

Read More

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmailby feather

Trzebnica – interesujące miasto znajdujące się na na Dolnym Śląsku

Jednym z miast znajdujących się na terenie Dolnego Śląska jest Trzebnica. To miasto o długiej historii – pierwsze pisemne wzmianki o nim datowane są na XII wiek. Pełne zabytkowych miejsc jest miastem przyjaznym zarówno dla turystów, jak też dla tych, którzy mieszkają tu na stałe. Trzebnica nie należy do miast, w których nic się nie dzieje. Władze miasta naprawdę dużo miejsca poświęcają zagadnieniom związanym z gospodarką mieszkaniową. Wciąż powstają nowe osiedla mieszkaniowe. Jedną z najświeższych tego typu inwestycji jest Bukowe osiedle.

Read More

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmailby feather

Rynek inwestycyjny w miastach

Deweloperów w Polsce jest pod dostatkiem. I chociaż nasze terytorium się nie zwiększą to oni ciągle znajdują nowe tereny do stawiania budynków. Co intrygujące znajdują miejsce nawet w zdaje się całkiem zagospodarowanym terenie. Stąd też w większych miejscowościach stale są prowadzone inwestycje mieszkaniowe we Wrocławiu. W stolicy województwa dolnośląskiego ciężko jest stwierdzić gdzie jeszcze da się postawić jakiś budynek.

Read More

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmailby feather

Jak bezpiecznie kupić lokal mieszkalny od dewelopera

Nabycie nieruchomości może być jedną z najistotniejszych decyzji w życiu. Aby nie popełnić przy tym istotnych błędów, warto skorzystać ze wskazówek Polskiego Związku Firm Deweloperskich, który zwraca uwagę na kardynalne zasady, którymi warto się pokierować szukając własnego M na rynku pierwotnym. Na początku sprawdź nowe inwestycje mieszkaniowe Wrocław po czym wyselekcjonuj dewelopera.

Read More

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmailby feather