Tag: inwestycja

Mieszkania na sprzedaż w naszych miastach

Jeśli chodzi o mieszkania to są one dobrą inwestycją. Sporo osób wybiera kosztowną złotą biżuterię, bo wie, że to też swoistego rodzaju inwestycja, która na sto procent się opłaci. Te osoby, które mają więcej pieniędzy inwestują w jakieś nieruchomości. Mieszkanie da się często kupić w niskiej cenie, później można je wynajmować, a później, kiedy ceny będą wyższe można mieszkanie sprzedać. Sprzedaż mieszkań to genialny biznes. Musimy jednak mieć głowę na karku. Nie każdy będzie świetnym deweloperem, ale wiele osób może być świetnym agentem do spraw nieruchomości.

Read More

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmailby feather

Budujemy dom

W obecnych czasach bardzo ciężko jest otrzymać mieszkanie na własność. Poprzez globalny kryzys banki nie są już tak chętne do udzielania kredytów pod hipotekę, tak jak to bywało jeszcze niedawno. W związku z nieciekawą sytuacją na rynku pracy, niewiele osób może sobie pozwolić na kupno własnego mieszkania.

Read More

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmailby feather

Czym charakteryzuje się pompa ciepła i czy opłaca się ją wybrać, żeby ogrzewać dom? O czym powinniśmy wiedzieć?

Pompa ciepła to interesujące urządzenie dające możliwość ogrzanie mieszkania energią, która jest czerpana natury. Bierze się ona z gruntu, zbiorników wodnych albo powietrza. Czy opłaca się zainwestować w tego typu urządzenie? W jaki sposób wygląda instalacja pompy ciepła? Jak wygląda ona porównując do różnych urządzeń, które dają ciepło w domu?

Read More

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmailby feather