Gdzie wyprowadzić się za miasto w okolicach od Wrocławia? Przekonaliśmy się o tym, że rewelacyjny wybór to cudowna Trzebnica!

Coraz większa liczba osób podejmuje decyzje o opuszczeniu zgiełku dużych miast i zamierza przeprowadzić się do okalających miasta mniejszych miejscowości. We współczesnych czasach transport rozwinięty jest w tak wielkim stopniu, że codzienny przejazd do pracy z oddalonych o kilkadziesiąt kilometrów miejscowości nie stanowi już najmniejszego problemu.Jest to poza tym nieduże utrudnienie i jako wada przestaje mieć jakiekolwiek znaczenie, gdy weźmiemy pod uwagę zalety takie jak cisza i świeże powietrze.

Zespół Mieszkaniowy Salwator City wyróżniony w konkursie Baumit Fasada Roku 2009

Autor: Baumit
Źródło: Baumit

Jeśli jesteś jednym ze wspomnianych ludzi i szukasz mieszkania niewiele oddalonego od Wrocławia – czy słyszałeś już o nowej inwestycji położonej w jego cichym sąsiedztwie, Trzebnicy? (nowe mieszkania wrocław) W ofercie inwestora znajdują się nowe mieszkania z dodatkową możliwością zakupu miejsc parkingowych w garażu podziemnym. Pewną zaletą osiedla jest jego lokalizacja – w jednym z najcudowniejszych i najbardziej uroczych miejscowości. We wszystkich budynkach, nie bacząc na ilość pięter mają znaleźć się windy, a każde okno i drzwi (fasady kraków) balkonowe wyposażone zostaną w rolety antywłamaniowe. Inwestor (więcej info) planuje umieszczenie dużego placu zabaw dla najmłodszych mieszkańców – położonego w cichym miejscu pomiędzy blokami. poznaj tutaj Elegancji dopełnią chodniki i uliczki pokryte prawdziwym brukiem, a także znaczna ilość drzew i krzewów. Plan budowy z góry przewidywał możliwie najmniejsze straty w zieleni zastanej oraz położenie nowych trawników wraz z rabatami kwiatowymi. Dzięki temu ludzie zamieszkujący Bukowe osiedle będą mogli napawać się codziennie wspaniałymi widokami z okien.

Kolejną ogromną zaletą czterech katów w tym położeniu – jest znacznie niższa cena. Jest ona sporo niższa od cen lokali położonych w samym centrum Wrocławia. Trzebnica jako miasto, swoim mieszkańcom ma do zaoferowania wszystkie możliwe udogodnienia dnia codziennego takie jak: żłobki, przedszkola, szkoły, gimnazja, szkołę muzyczną, kompleks basenów „Park Wodny Zdrój”, Skate Park, hale sportowe, kino, przychodnie, szpital, markety spożywcze, budowlane i RTV-AGD i to w wszystko w zasięgu kilku minut nawet za pomocą działającej w Trzebnicy komunikacji miejskiej. (Dobry Deweloper) Wszystkie wartości, które zostały wcześniej omówione sprawiają, że Bukowe Osiedle jest niewątpliwie najlepszym miejscem w okolicach Wrocławia, w którym chce się mieszkać. A sprzedaż mieszkań Trzebnica – najlepszą opcją na jaką zdecydował się inwestor.
Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmailby feather