Tag: finanse

finanse

Projekty domów energooszczędnych – projekty, które cieszą się bardzo dużą sławą i którymi trudni się coraz większa liczba biur projektowych.

Jednostki zasadniczo od zawsze posiadali różnorakie marzenia. Marzenia te oczywiście przemieniały się wraz z czasami a także okolicznościami, w jakich ludzie ci się mieścili. Po dziś dzień marzenia towarzyszą jednostkom i w pewnym sensie wyznaczają kierunek ich życiu tak, by mogli oni dążyć do ich urzeczywistnienia.

Read More

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmailby feather

Jakie są popularne metody finansowania kupna nieruchomości, jakie plusy będzie miał leasing mieszkań.

Pośród klientów najchętniej wybieraną formą finansowania zakupu mieszkań są kredyty. Posiadają one całkiem spore zalety, chociaż ostatnio ich dostępność trochę się zmniejszyła przez zaostrzenie kryteriów przyznawania. Tym sposobem można sfinansować zakup domu czy mieszkania w prawie pełnej wysokości transakcji, resztę należy dołożyć z własnych środków. W przypadku kredytów hipotecznych normą jest, że właścicielem mieszkania będzie osoba która taki kredyt bierze, a na hipotece jest wpisany bank.

Read More

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmailby feather

Własne M – kupić od dewelopera czy z drugiej ręki?

Własne mieszkanie to marzenie każdego z nas. Jednak nie wszyscy zdołamy je wprowadzić w życie. Na ogół na przeszkodzie stoją pieniądze, a w istocie ich niedobór. Niewiele osób stać na nabycie czterech kątów za gotówkę, a o zdolność kredytową także nie jest łatwo. Jeżeli już jednak mamy to szczęście i możemy sobie pozwolić na nabycie mieszkania zostaje jeszcze jedna kluczowa kwestia – wybór odpowiedniego dewelopera.

Read More

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmailby feather

Niewielkie mieszkanie czy własna nieruchomość poza miastem? Wady oraz zalety mieszkania w mieście lub na jego peryferiach

Każdy z nas ma inne potrzeby dotyczące własnego mieszkania. Jedni z nas najlepiej czują się w mieszkaniu w centrum miasta, inni wolą posiadać dom tudzież ogród. Rynek nieruchomości oferuje klientom obiekty budowlane i lokale, które mogą spełnić marzenia niejednego z nas.

Read More

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmailby feather

Gdzie wskazane jest poszukiwać działki na dom?

Posiadanie własnego miejsca zamieszkania bez wątpienia jest marzeniem dużej części naszego społeczeństwa. Niemniej jednakże praktyka pokazuje nam wyraźnie, że na nieszczęście po wielokroć nasze marzenia ograniczone są ze względu na możliwości pieniężne, które są ograniczone. Na szczęście istnieje mrowie propozycji, także oferowanych nam w szeregu przypadków przez banki komercyjne jak i inne podmioty, dzięki którym możemy pozyskać dodatkową gotówkę.

Read More

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmailby feather

Jak wygląda oferta przedsiębiorstw trudniących się zarządzaniem nieruchomościami ?

Zarządzanie budynkiem polega na podjęciu decyzji, i na dokonywaniu czynności, mających na celu utrzymywania nieruchomości zgodnie z jej dolą, w nie pogorszonym stanie, a także do właściwego inwestowania w tą nieruchomość. Zarządzanie nieruchomością jest działalnością zarobkową wykonywaną przez zarządców nieruchomościami na normach określonych w ustawie. Zarządca nieruchomością lub biznesmen działa na podstawie umowy o zarządzanie nieruchomością.

Read More

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmailby feather