Tag: EKIPA

EKIPA

W jaki sposób wybrać godną zaufania firmę z branży budowlanej?

Od jakiegoś czasu sporo dyskutuje się o ekologii i sposobach oszczędzania energii, a odzwierciedlenie tego trendu odnotować można w wielu różnych dziedzinach, do których możemy też zakwalifikować architekturę. Z każdym rokiem przybywa osób decydujących się na tak zwane „zielone budownictwo”, które kładzie nacisk na wyjątkową konstrukcję, której główną funkcją jest obniżenie ubytku ciepła, wielokrotnie pozyskanie energii z alternatywnych źródeł, a w rezultacie zminimalizowanie kosztów utrzymania domu.

Read More

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmailby feather

Budowanie i remont, materiały potrzebne do budowy, narzędzia

Ciągle gdzieś jesteśmy zauważyć, że powstają nowe domy. Wiadomo, że nie jest to proste przedsięwzięcie i swoimi rękami niewiele osób podejmie się stawiania domu, ale za to przedsiębiorstwa budowlane mają ręce pełne roboty. Każda budowa domu to kolejne wyzwanie. Nie jest tak, że jeżeli postawiło się parę domów, to i ten kolejny projekt okaże się czymś prostym i da się go ogarnąć bez żądnych problemów.

Read More

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmailby feather

Budowanie i remont, materiały budowlane, narzędzia

Ciągle gdzieś jesteśmy zauważyć, że budowane są nowe domy. Oczywiście nie jest to banalne przedsięwzięcie i swoimi rękami mało, kto podejmie się stawiania domu, ale za to przedsiębiorstwa budowlane mają ręce pełne roboty. Każda budowa domu to kolejne wyzwanie. Nie jest tak, że jeśli wybudowało się kilka domów, to i ten kolejny projekt okaże się czymś prostym i uda się go ogarnąć z zamkniętymi oczami.

Read More

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmailby feather

Budowa – jak jej podołać? W jaki sposób wreszcie spełnić swoje marzenie o własnym domu poza miastem? Dajemy wskazówki

Budowa domu – nie da się zanegować, iż jest to całkiem spore wyzwanie. Jeśli już podejmiemy o niej decyzję, musimy się liczyć z tym, iż będziemy się z nią zmagać choćby przez parę kolejnych lat. Każdą sobotę, każdy weekend, każde ciepłe popołudnie czeka nas na budowie. Nie będziemy jeździć na wczasy, kupować kosztownych gadżetów, o których marzymy – ponieważ będziemy zbierać na budowę. Czy nie niepokoi Cię to? Bardzo możliwe, że tak. Read More
Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmailby feather