Tag: działka

działka

Kiedy możemy skorzystać z oferty rzeczoznawcy majątkowego?

Zdarza się, że po naszych rodzicach, dziadkach lub krewnych uzyskaliśmy w spadku jakieś przedmioty, rzeczy, na przykład stare meble, biżuterię, obrazy czy nawet samochód. W takim wypadku z określeniem ich przynajmniej przybliżonej ceny nie powinno być problemów. Niemniej taka kłopot może uwidocznić się w sytuacji, kiedy naszą własnością stanie się mieszkanie, lokal bądź działka. Sami raczej nie będziemy w stanie kompetentnie oszacować ich rynkowej wartości. Nie będziemy w stanie oszacować prawdziwej wyceny naszej nieruchomości.

Read More

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmailby feather

Wybuduj swój kąt ze swoich snów

W obecnych realiach, większość młodych rodzin pragnie żyć na swoim. Nawet jeśli rodzice nasi, bądź naszej żony posiadają ogromny dom, my preferujemy mieszkać w pojedynkę, ceniąc sobie własną prywatność. Jednak czasy nie są zbytnio łatwe, czasem trudno jest dostać pożyczkę, gdyż wymagania banków z roku na rok się zwiększają. Z tego powodu dobrze jest odkładać gotówkę na wkład własny, aby móc spełnić swoje marzenia. Jednak nikt nie powiedział, że trzeba kupować mieszkanie, wspaniałą opcją jest także wzniesienie swojego własnego domu.

Read More

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmailby feather

Wspaniały dom jak z marzeń, czyli na który projekt trzeba się zdecydować, żeby być zadowolonym i nie przekroczyć ustalonego budżetu?

Budowa swojego domu nie jest lekkim zadaniem. Nie dość, że musimy zakupić odpowiednią działkę, to poza tym czeka nas decyzja nad wyborem najodpowiedniejszego projektu. Nie każdy marzy o ogromnej posiadłości. Malutki domek również posiada wiele zalet. Z tego powodu mnóstwo ludzi decyduje się na takie rozwiązanie. Jest ono nie tylko klimatyczne, lecz także tańsze. Na co zwrócić uwagę, wybierając konkretny projekt wyśnionego domu?

Read More

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmailby feather

Jak kształtuje się rynek nieruchomości we Wrocławiu

Jednym z największych, a zarazem najpiękniejszych miast polskich jest Wrocław. Jego szczególny urok wypływa między innymi z tego, że położony jest nad brzegiem Odry. Przez Wrocław płynie ta właśnie rzeka i dużo jej dopływów, do Wrocławia należy również spora liczba wysp na tej rzece. W ten sposób w mieście jest ogromną liczbę mostów, co dodaje mu uroku. Wiele z nich to mosty zabytkowe, które wzbudzają podziw odwiedzających.

Read More

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmailby feather