Tag: deweloper

deweloper

Poszukujący lokum we Wrocławiu mogą zamieszkać w ciekawej lokalizacji na osiedlu Gaj

Miejsce takie jak osiedle Gaj Wrocław poleca od jakiegoś czasu wszystkim zainteresowanym nabyciem własnych czterech ścian najbardziej. Wyjątkowość tego rewelacyjnego osiedla leży przede wszystkim w bliskiej lokalizacji do centrum miasta oraz znacznej przestrzeni wokół. Piękne widoki w połączeniu z dogodnym umiejscowieniem w ścisłym centrum Wrocławia to coś, co motywuje wielu potencjalnych inwestorów do skorzystania z nowej oferty dewelopera.

Read More

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmailby feather

Rok 2015 – czy to dobry moment do zainwestowania w kupno własnych czterech ścian?

Zakupienie swojego mieszkania to dzisiaj kategorycznie jedna z najistotniejszych decyzji, którą podejmuje w życiu normalny Polak. Ceny nieruchomości w kraju są na tyle wysokie, że koniecznością jest zaciągnięcie obciążającego kredytu hipotecznego, który później spłaca się przez znaczącą część życia, niekiedy nawet kilkadziesiąt lat. Czy w takim razie rok 2015 to odpowiedni moment, aby nabyć własne cztery ściany?

Read More

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmailby feather

Własne M – kupić od dewelopera czy z drugiej ręki?

Własne mieszkanie to marzenie każdego z nas. Jednak nie wszyscy zdołamy je wprowadzić w życie. Na ogół na przeszkodzie stoją pieniądze, a w istocie ich niedobór. Niewiele osób stać na nabycie czterech kątów za gotówkę, a o zdolność kredytową także nie jest łatwo. Jeżeli już jednak mamy to szczęście i możemy sobie pozwolić na nabycie mieszkania zostaje jeszcze jedna kluczowa kwestia – wybór odpowiedniego dewelopera.

Read More

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmailby feather

Co wziąć pod uwagę podczas negocjacje z deweloperem podczas zakupu mieszkania?

W ostatnim czasie doświadczamy sytuacji, w których pojawia się duża zmiana cen mieszkań w przestrzeni Krzyków we Wrocławiu. decyzja o nabyciu swojego domu jest decyzją, który dokonujemy raz na kilka lat. Mało kto ma możliwość zakupu mieszkania bez potrzeby wzięcia kredytu chociaż ceny mieszkań we Wrocławiu spadają. W związku z tym decyzja ta powinna być dojrzała. Warto podjąć rozmowy z deweloperem.

Read More

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmailby feather

Odbiór mieszkania bywa tak istotną sprawą, że nie wolno wizyty u dewelopera odkładać na ostatnią chwilę

Nowoczesne mieszkanie pozostaje obiektem marzeń wielu młodych małżeństw. Chociaż nie wszystkich stać na tego typu luksusy, to rynek deweloperski ciągle się rozwija. Zanim jednak przyszli właściciele otrzymają do rąk klucze, bywają zmuszeni dopełnić wszelkich formalności. Jak się jednak okazuje, kwestia owych formalności jest o wiele bardziej skomplikowana, niż należałoby sądzić. Wedle porzekadła, im głębiej w las, tym więcej drzew.

Read More

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmailby feather