Tag: budynki

budynki

Przerobienie budynku gospodarczego na budynek mieszkalny. W jaki sposób tego dokonać?

Po co budować od podstaw budynek, gdy możliwe jest przerobienie obiektu już postawionego i stojącego odłogiem? Tego rodzaju obiektem do przerobienia może być choćby budynek typowo gospodarczy. Trzeba jednak przyznać, że tego rodzaju konstrukcja do użytku gospodarczego raczej nie kojarzy się z warunkami mieszkalnymi. Co więcej, stodoła powstawała zapewne zupełnie bez planu, że pewnego dnia ktokolwiek ma tam zamieszkać. Czy więc tego rodzaju rozwiązanie jest jakkolwiek prawdopodobne? I czy będzie bezpieczne?

Read More

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmailby feather

Marzysz o własnym domku? Kup działkę oraz dobry projekt i zbuduj własny wyśniony dom

Młodzi ludzie marzą o tym, by zamieszkać na swoim i prowadzić swoje gospodarstwo. Pragnienie to nasila się zwłaszcza wówczas, kiedy zakłada się własną rodzinę. Swój, chociażby mały domek nie musi pozostawać w sferze marzeń. Gdy jedynie warunki pieniężne na to pozwalają albo można zdecydować się na zaciągnięcie kredytu, warto zbudować własny budynek.

Read More

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmailby feather

Spece od robót wyburzeniowych

Życie polega w pewnym sensie na tym, iż coś co było przez długi okres czasu zostaje zniszczone po to, by na owym terenie stanęło coś nowego, najczęściej lepszego. Budowle, które zajmowały swoje miejsce przez długie lata zostają wyburzone z powodu tego, iż ich stan faktyczny jest zagrożeniem zarówno dla mieszkańców, jak także otoczenia. Z tego powodu natomiast muszą zniknąć z owego miejsca, gdyż na ich dawnym punkcie staną nowatorskie budynki np. biurowce, apartamentowce, hotele lub markety. , Opcje którymi są roboty wyburzeniowe zatem jest ciągle widoczna nie tylko w Polsce, ale na całym świecie.

Read More

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmailby feather