Tag: budynek

budynek

Planowanie budowy budynku – jakich fachowców poszukiwać?

Pragnąc zbudować dom, musimy być niezwykle przygotowanym, aby móc zrealizować to przedsięwzięcie, bowiem wymaga ono dużo poświęceń i wiedzy. Naturalnie mamy możliwość korzystania z usług fachowców, którzy oferują nam swoją pomoc i mają pojęcie co uczynić, aby budynek stanął na nogi. Szykując się do takiego zadania należy wszystko zaplanować dokładnie, tak by nie mógł pojawić się nawet najmniejszy błąd i, by uniknąć wszelkich kłopotów, które miałyby negatywny wpływ na całą budowę.

Read More

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmailby feather

Jeżeli zamierzasz zbudować domek, musisz wybrać i zakupić właściwy plan

Bez wątpienia każda osoba zgodzi się z tym, że nie ma to jak własny dom. Większość ludzi właśnie do tego dąży: do zbudowania swojego domku lub do kupienia mieszkanka bądź innego lokum. Własne mieszkanie daje swobodę spędzania czasu, zezwala projektować wnętrza według swoich preferencji i daje poczucie bezpieczeństwa. Jeżeli jedynie warunki finansowe na to pozwalają, najlepiej zdecydować się na zbudowanie domu. Read More
Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmailby feather

Architekt wnętrz – czym się para oraz z jakich przyczyn powinieneś zastanowić się nad jego zaangażowaniem, gdy aranżujesz mieszkanie?

Praktycznie każdy z nas zdaje sobie sprawę, jak powinno wyglądać nasze mieszkanie. Zamykając oczy widzimy gustowny salon, wygodną kuchnię z wymaganymi sprzętami lub uroczy pokój dziecięcy, w którym już niebawem będzie mieszkać nasz szkrab. Jednakże nie wszyscy mają odpowiednie umiejętności i potrafi dobierać kolory, materiały czy zagospodarować przestrzeń, aby wyglądała tak, jak chcieliśmy.

Read More

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmailby feather

Projektowanie mieszkań musi rozpocząć się od podjęcia decyzji jaki ma być budynek

Decydując się na kupno działki oraz budowę domu dobrze jest zastanowić się jaki styl najbardziej nam się podoba i jak pragniemy, żeby wyglądało nasze własne M. W tej sprawie nie powinno się ślepo śpieszyć za trendami, albowiem one ekspresowo mijają, a raz postawiony dom będzie nam służył najprawdopodobniej do końca egzystowania.

Read More

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmailby feather

Szklane budownictwo

Aktualnie w Kalifornii budowana jest nowiutka siedziba światowego giganta technologicznego, marki Apple. Została wykreowana na papierze przy dużym udziale nieżyjącego już mentora firmy, genialnego Steve Jobsa. Projekt olbrzymiego kompleksu odzwierciedla zamiłowanie błyskotliwego szefa Apple do pewnego niezwykłego surowca. Budynek będzie miał wszystkie ściany szklane.

Read More

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmailby feather

Właściwy projekt zrobi architekt – sprawdź, na co zwrócić uwagę przy wyborze fajnego projektu

Czasem zdarzało się w Polsce, że ktoś budował dom i projekt był robiony przez jakiegoś domorosłego architekta. Za czasów komuny dużo dziwnych rzeczy się wydarzyło pod względem architektonicznym u nas w kraju. Nawet budynki tworzone przez niektórych architektów w obecnych czasach uznaje się za jedne z niezbyt ciekawych, choć oczywiście nie wszystkie, bo da się zauważyć też perełki. Wiadomo, że architekci w dzisiejszych czasach pozmieniali swoje podejście do tego, co robią.

Read More

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmailby feather